Contactinformatie

Bezoekadres

Stadhuis Zwolle
Grote Kerkplein 15, Zwolle

Postadres

Postbus 10007
8000 GA Zwolle

regiozwolle@zwolle.nl

Daniƫl van der Weerd

Secretaris Regio Zwolle a.i.

+31 6 1855 3773
d.van.der.weerd@zwolle.nl
Carla Dijkstra-Ippel

Office Manager

+31 6 5007 0547
c.dijkstra-ippel@zwolle.nl
Matthijs Duenk

Trainee Bereikbaarheid en Leefomgeving

+31 6 5000 9292
m.duenk@zwolle.nl
Annet Horstman

Lobby-regisseur

+31 6 2110 5180
a.horstman@zwolle.nl
Lars Kemper

Trainee Economie

+31 6 21498933
l.kemper@zwolle.nl
Manon Koldewijn

Programmamanager Human Capital Agenda

+ 31 6 5352 0540
m.koldewijn@zwolle.nl
Dick Molenaar

Adviseur Beleid en Organisatie, programmamanager Energie

+31 6 3022 7317
d.molenaar@zwolle.nl
Wietze van der Ploeg
Wietze van der Ploeg

Programmamanager Leefomgeving

+31 6 4062 0528
w.van.der.ploeg@zwolle.nl
Sjako Ruster

Programmamanager Bereikbaarheid

+31 6 5773 3362
sjako.ruster@elburg.nl
Mathijs Triou

Programmamanager Economie

+31 6 5007 0460
m.triou@zwolle.nl
Vacant

Strategisch Communicatieadviseur

+31 6 1022 4335
regiozwolle@zwolle.nl