Contactinformatie

Bezoekadres

Stadhuis Zwolle
Grote Kerkplein 15, Zwolle

Postadres

Postbus 10007
8000 GA Zwolle

regiozwolle@zwolle.nl

Arie Slob

Bestuurlijk verbinder/ speciaal gezant

Manon Koldewijn

Coƶrdinator Regio Zwolle Bureau

+ 31 6 5352 0540
m.koldewijn@zwolle.nl
Madeline Plesman

Secretariaat Regio Zwolle Bureau

+31 6 5000 9338
m.plesman@zwolle.nl
Annet Horstman

Adviseur Public Affairs

+31 6 2110 5180
a.horstman@zwolle.nl
Rianne de Vries

Strategisch Adviseur Europa

+31 6 1568 0116
r.de.vries.3@zwolle.nl
Tetske Alferink

Strategisch Communicatie-adviseur

+31 6 2557 1807
t.alferink@zwolle.nl
Carla Dijkstra-Ippel

Communicatiemedewerker

+31 6 5007 0547
c.dijkstra-ippel@zwolle.nl
Sjako Ruster

Programmamanager Bereikbaarheid

+31 6 5773 3362
sjako.ruster@elburg.nl
Mathijs Triou

Programmamanager Economie

+31 6 5007 0460
m.triou@zwolle.nl
Dick Molenaar

Adviseur Beleid en Organisatie, programmamanager Energie

+31 6 3022 7317
d.molenaar@zwolle.nl
Wietze van der Ploeg
Wietze van der Ploeg

Programmamanager Leefomgeving

+31 6 4062 0528
w.van.der.ploeg@zwolle.nl
Gerdien van der Zanden

Programmamanager HCA

+31 6 1008 6764
g.van.der.zanden@zwolle.nl
Dennis Hendriksen

Regio Zwolle Bureau

Lars Kemper

Trainee Economie

+31 6 21498933
l.kemper@zwolle.nl
Renske Pegge

Trainee Leefomgeving

Daphne Super

Trainee Public Affairs

+31 6 1345 8866
d.super@zwolle.nl