Contactinformatie

Bezoekadres

Stadhuis Zwolle
Grote Kerkplein 15, Zwolle

Postadres

Postbus 10007
8000 GA Zwolle

regiozwolle@zwolle.nl
Kees Praamstra

Algemeen Secretaris Regio Zwolle


+31 6 1086 3969
cj.praamstra@zwolle.nl
Harmieke Paters

Adviseur Communicatiestrategie


+31 6 1022 4335
h.paters@zwolle.nl
Carla Dijkstra-Ippel

Office Assistent


+31 6 5007 0547
c.dijkstra-ippel@zwolle.nl
Dick Molenaar

Adviseur Beleid en Organisatie


+31 6 3022 7317
d.molenaar@zwolle.nl
Mathijs Triou

Adviseur Programma Economie


+31 6 5007 0460
m.triou@zwolle.nl
Janneke Greveling

Adviseur Programma Leefomgeving


+31 6 1233 6024
j.greveling@zwolle.nl
Manon Koldewijn

Adviseur Programma Human Capital Agenda


+ 31 6 5352 0540
m.koldewijn@zwolle.nl
Sjako Ruster

Adviseur Programma Bereikbaarheid


+31 525 688 674
sjako.ruster@elburg.nl
Marnix Hersbach

Junior Beleidsmedewerker


+31 6 5000 9331
m.hersbach@zwolle.nl
Hedwig Duteweerd

Adviseur Marketing Regio Zwolle


038 - 421 67 98
hduteweerd@marketingoost.nl